На 2 юни на сцената на Общински културен институт „Надежда“ ще се изявят ученици от Националното музикално училище „Любомир Пипков“- гр. София, в съпровод на оркестър Симфониета „София“ 
Диригент – Свилен Симеонов
Вечерта обещава незабравими музикални изживявания, в които младите музиканти ще покажат своя талант и всеотдаен труд на голяма сцена, рамо до рамо с един от емблематичните оркестри на града ни.
Начало: 19:00 ч.
Входът е СВОБОДЕН 

English
Deutsch


